Hakkımızda

      1979 yılından itibaren sektörünün çeşitli departmanlarında deneyim sağlamış kişilerin birikimlerini 2014 yılından itibaren YEDKA OTOMOTİV çatısı altında buluşturmuştur. Firma 2014 yılından itibaren metal kalıp, alüminyum enjeksiyon, plastik ve kauçuk alanında ülkemize hizmet vermektedir.

     Firma bünyesinde CNC (2 adet), eksantrik pres (5 adet) ve Hidrolik 200 tonluk (1 adet) makine, Toz Torna (1adet), Kalıpçı Frezesi makinesi (1 adet) ile birlikte alanında deneyimli 6 kişi ile hizmet vermektedir.

     Firma 5 farklı parçadan günde 3000 adet ürün üretme kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda çok yeni olmasına rağmen kısa zaman 200 farklı çeşit ürün üretme yelpazesine ulaşmayı başarmıştır.

     YEDKA OTOMOTİV temel ilkesi, günlük teknolojik yenilikleri takip etmesiyle birlikte özgün, kaliteli ve ilkeli bir anlayışı benimsemektedir.

Firma üretimden tüketiciye ulaşım mesafede sektöründe öncü olmayı hedeflemektedir.   

Misyonumuz

Yedka Otomotiv olarak misyonumuz, müşterilerimize beklentilerinin ötesinde ürünler sağlamak ve takdir edecekleri bir deneyim sunmaktır.

Vizyonumuz

Yedka Otomotiv. için karlı olacak her tip ve modelde kalıp ve yedek parça üretip, pazara sunmak ve devamlılığını sağlamaktır.

 

YEDKA OTOMOTİV